شنبه ۲۶ خرداد ۰۳

قوانین فروشگاه اینترنتی


با سلام

ایجاد فروشگاه اینترنتی مقالات انگلیسی به همراه ترجمه فارسی در دو هدف خلاصه می شود. اول اینکه منبعی جهت درآمدزایی صاحبان مقالات باشد؛ به طوری که با فروش مقاله در فروشگاه فراترجمه، هزینه پرداخت شده جهت ترجمه و چه بسا مبلغی بیشتر به حساب کاربر واریز خواهد شد. در مرحله دوم، کاربرانی که از توانایی مالی کمتری برخوردارند و یا نیاز به هزینه بالا جهت انجام ترجمه ندارند، می توانند با صرف هزینه ای کمتر نیاز خود را تامین نمایند.

با توجه به این که مالکیت معنوی سفارشات متعلق به صاحبان آن ها می باشد، لذا قرار دادن فایل ها در فروشگاه نیازمند اجازه صاحبان مقالات می باشد. به همین جهت در زمان ثبت سفارش ترجمه، این اجازه از مشتریان گرفته می شود تا در صورت رضایت آن ها، فایل ها جهت فروش در فروشگاه قرار بگیرند.


قوانین و شرایط فروشگاه اینترنتی:

1- تنها فایل های مربوط به سفارشات انگلیسی به فارسی در سایت قرار می گیرند و ترجمه های فارسی به انگلیسی به هیچ وجه در سایت قرار نخواهند گرفت.

2- مقالاتی که به صورت کامل ترجمه شده اند در فروشگاه قرار می گیرند. به طور مثال مقالاتی که تنها قسمتی از آن ها ترجمه شده به هیچ وجه در فروشگاه قرار نخواهند گرفت.

3- مقالاتی که از دیتابیس های معتبر مانند ساینس دایرکت، وایلی، اشپرینگر لینک، و ... می باشند در فروشگاه قرار می گیرند.

4- مقالاتی که فایل اصلی آن ها به صورت پی دی اف می باشد در فروشگاه قرار می گیرند و فایل هایی با فرمت وُرد، پاورپوینت، عکس و ... در فروشگاه گذاشته نمی شوند.

5- 40 درصد از مبلغ فروش مقاله به صاحب آن مقاله تعلق می گیرد. بدین صورت که پس از هر بار خرید مقاله توسط مشتری، به صورت خودکار 40 درصد از مبلغ فروش به حساب مشتری واریز می گردد. درآمد حاصل از فروش در قسمت گزارش مالی فروشگاه قابل مشاهده است. کاربران می توانند در هر زمان درخواست تسویه حساب دهند تا ظرف 24 ساعت تسویه حساب انجام پذیرد. حداقل مبلغ تسویه 10000 تومان می باشد.

6- مقالات حداقل پس از گذشت 3 ماه از زمان تحویل در فروشگاه قرار داده خواهند شد تا صاحب اصلی مقاله نگرانی از این بابت نداشته باشد.


فروشگاه اینترنتی مقالات انگلیسی به همراه ترجمه فارسی


Link: https://faratarjome.ir/u/page/قوانین-فروشگاه-اینترنتی-54.html

ارتباط با ما سریع

کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان