شنبه ۲۵ اردیبهشت ۰۰

تفاوت ترجمه تخصصی و ترجمه تخصصی ویژه

در مرکز ترجمه تخصصی فراترجمه، با توجه به اینکه مشتری فایل مورد نیاز خود را که قرار است ترجمه شود، برای چه هدفی سفارش می دهد، به کدام سازمان ارجاع خواهد داد، و چه مقدار هزینه خواهد نمود، کیفیت های متفاوتی در نظر گرفته شده است.

در زبان فارسی به انگلیسی دو کیفیت تخصصی و تخصصی ویژه موجود می باشد. کیفیت تخصصی مربوط به ترجمه مقالات و متونی می باشد که از اهمیت نسبتا کمتری برای مشتری برخوردار می باشند. این کیفیت دارای 3 روز ضمانت ویرایش رایگان می باشد و در صورتی که ترجمه ارسال دارای هر گونه ایرادی باشد، مشتری می تواند در این زمان درخواست ویرایش دهد. البته با توجه به این که هدف ما جلب رضایت مشتریان می باشد، تمامی سعی خود را خواهیم نمود تا حداکثر همکاری را در افزایش زمان انجام دهیم.
اما کیفیت تخصصی ویژه مربوط به سفارشاتی می باشد که دارای اهمیت فوق العاده ای برای مشتری می باشد. مانند ترجمه مقالات ISI که حاصل پژوهش چندین ماهه مشتری می باشد.

در زبان انگلیسی به فارسی، تنها ترجمه با کیفیت تخصصی که بالاترین کیفیت ما می باشد ارائه می شود. در ترجمه تخصصی از مترجمینی استفاده می شود که دارای تحصیلات کارشناسی ارشد یا دکترای همان رشته می باشند و آزمون های مترجمی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند.

برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی تنها کافیست در سایت فراترجمه ثبت نام و فایل خود را ثبت سفارش نمایید. در کمتر از 10 دقیقه سفارش شما قیمت گذاری خواهد شد.

امیدواریم تجربه خوبی را از همکاری با فراترجمه داشته باشید و ما را به دوستان خود معرفی نمایید.


Link: http://faratarjome.ir/u/news/تفاوت-ترجمه-تخصصی-و-ترجمه-تخصصی-ویژه10.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان