دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۹

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون پیام نور

ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بدون آزمون سال 93 دانشگاه پیام نور از فردا 9 بهمن آغاز شده و تا 14 بهمن ماه ادامه دارد.

به گزارش مهر، تمام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بدون آزمون سال 93 دانشگاه پیام نور می توانند در صورت دارا بودن شرایط به صورت غیرحضوری از فردا 9 بهمن  لغایت 14 بهمن 93 از طریق سامانه گلستان به نشانی reg.pnu.ac.irمراجعه و ثبت نام کنند.  

پذیرفته شدگان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده هستند و تغییر آن فقط پس از کسب شرایط انتقال یا تغییر رشته طبق مقررات امکان پذیر است .

پذیرفته شدگان در صورتی که در حال تحصیل در دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد باشند می توانند مطابق دستورالعمل تحصیل همزمان ادامه تحصیل دهند.

تاریخ اخذ مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی پذیرفته شدگان باید تا تاریخ 30 بهمن 93 باشد پذیرفته شدگانی که مدرک دانش آموختگی خود را نتوانند تا این تاریخ کسب کنند ضمن اخذ تعهد تا تاریخ 30 تیر 94 به صورت موقت ثبت نام خواهند شد.

پذیرفته شدگان می توانند هرگونه سئوال و یا اشکال در پذیرش و ثبت نام، را از طریق سایت اداره خدمات  آموزشی دانشگاه به نشانی reg.pnu.ac.ir مطرح کنند

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران


Link: http://faratarjome.ir/u/news/آغاز-ثبت-نام-پذیرفته-شدگان-بدون-آزمون-پیام-نور3.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان