جمعه ۱۹ خرداد ۰۲

مقاله #990

#990 کد مقاله زمینه: معماری
عنوان انگلیسی:
Novel Integration of Sustainable and Construction Decisions into the Design Bid Build Project Delivery Method Using BPMN
تعداد صفحات انگلیسی:
8 صفحه
عنوان فارسی:
یکپارچه سازی ابتکاری تصمیمات پایداری و ساختمانی، برای طراحی- پیشنهاد- ساخت پروژه با استفاده از روش تحویل BPMN
تعداد صفحات فارسی:
11 صفحه
نوع فایل:
فایل word ترجمه و pdf انگلیسی
قیمت فروش:
90,000 ريال
چکیده فارسی:

چکیده

مطالعات اخیر انجام شده بر روی هزینه ساختمان­های سبز نشان می­دهد که منابع قابل استفاده مجدد[1] دسته­بندی از حداقل اعتباراتی است که غالبا در پروژه­های با گواهی LEED به­دست آمده است. این متن نشان می­دهد که محدودیت­ها و موانع زیادی برای استفاده از منابع قابل استفاده مجدد وجود دارد اما شاید یکی از مهمترین آنها فقدان دسترسی آسان به اطلاعات برای بکارگیری و قابل استفاده بودن منابع است. صنایع در حال ظهور، برای مصالح ساختمانی قابل استفاده مجدد و ساختارشکن در ایالات متحده امریکا از فقدان "سیستمی" که بتواند فرآیندهای تجاری را ساده، زنجیره عرضه و تقاضا را ایجاد و فروشندگان و پیمانکاران ساختار شکن را با معماران پیوند دهد، رنج می­برد. این پژوهش منتج از بازسازی خلاقانه یک فرآیند طراحی معماری است که ساختمان جدید را قادر به استفاده از منابع قابل استفاده مجدد می­کند. این مدل را با کسب دانش تخصصی با استفاده از پروتکل تحقیقاتی و نقشه­برداری مصالح ساختمانی قابل استفاده مجدد، در گردش کار مدل­سازی فرآیند تجارت و زبان نشانه­گذاری بهبود بخشدیم. ما با الزامات دانش پایه که باید با مدل­سازی اطلاعات ساختمان ادغام شود آغاز بکار کردیم تا از تصمیم­گیری­های معماران و ذینفعان پروژه پشتیبانی کنیم.

نسخه انگلیسی:
قیمت فروش:
90,000 ريال
پرداخت اینترنتی و دریافت
new order
زمینه مقاله

زمینه مورد نظر:

new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان