چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳

مقاله #87

#87 کد مقاله زمینه: کامپیوتر
عنوان انگلیسی:
Securing DSR against wormhole attack sinmultirate ad hoc networks
تعداد صفحات انگلیسی:
11 صفحه
عنوان فارسی:
امن سازی پروتکل مسیریابی مبدا پویا در برابر حملات کرمچاله، در شبکه های موردی چند نرخی
تعداد صفحات فارسی:
34 صفحه
نوع فایل:
فایل word ترجمه و pdf انگلیسی
قیمت فروش:
180,000 ريال
چکیده فارسی:
مقاله انگلیسی کامپیوتر با ترجمه فارسی
حمله کرمچاله، با نظر به اینکه می تواند به راحتی در هر نوع از شبکه های موردی بی سیم مقیم گردد، یکی از سخت ترین معضلات جهت تشخیص می باشد،. حمله کرمچاله می تواند به آسانی توسط مهاجم راه اندازی گردد، بدون آنکه هیچگونه اطلاعاتی راجع به شبکه داشته باشد یا صحت هر یک از گره ها را به خطر بیاندازد. اکثر راهکارهای موجود، به منظور تشخیص حملات کرمچاله، نیازمند تجهیزات سخت افزاری خاص یا پیاده سازی فرضیات قوی می باشد که قابلیت استفاده از این راهکارها را محدود می سازد. در این مقاله،
]پیشنهاد[ ارتقاء امنیت پروتکل مسیریابی مبدا پویا (DSR) در برابر حملات کرمچاله را در شبکه های موردی، ارائه خواهیم کرد، که بر محاسبه مقدار RTT (مدت زمانی که طول میکشد تا یک بسته در شبکه فرستاده شود بعلاوه مدت زمانی که طول میکشد تا تصدیق آن دریافت گردد) متکی می باشد. پروتکل ما، پروتکل DSR را در برابر حمله کرمچاله در شبکه های موردی مبتنی بر ارسالهای چند نرخی، امن می سازد. همچنین تاخیرهای صف بندی و پردازشی هر گره مشارکت کننده در محاسبه زمانهای (RTT) مابین گره های مجاور را مدنظر قرار خواهیم داد که تا به امروز، در هیچکدام از مقالات موجود به آن اشاره ای نشده است. دراین تحقیق دو مورد(سناریو) آزمایشی ارائه شده است که نشان می دهد که عدم ملاحظه به ارسال های چند نرخی، منجر به رخداد خطا در شناسایی حملات کرمچاله می شود.
نسخه انگلیسی:
قیمت فروش:
180,000 ريال
پرداخت اینترنتی و دریافت
new order
زمینه مقاله

زمینه مورد نظر:

new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان