چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳

مقاله #715

#715 کد مقاله زمینه: صنایع
عنوان انگلیسی:
Evaluation of deterministic state-of-the-art forecasting approaches for project duration based on earned value management
تعداد صفحات انگلیسی:
9 صفحه
عنوان فارسی:
ارزیابی جدیدترین رویکردهای قطعی پیش بینی برای مدت زمان پروژه بر اساس مدیریت ارزش حاصله
تعداد صفحات فارسی:
16 صفحه
نوع فایل:
فایل word ترجمه و pdf انگلیسی
قیمت فروش:
150,000 ريال
چکیده فارسی:

چکیده

در سال های اخیر، انواع رویکردهای جدید برای تحقق مهمترین وظیفه مدیریت یعنی پیش بینی دقیق مدت زمان پروژه مطرح شده است که بسیاری از آنها بر متدولوژی مدیریت ارزش حاصله (EVM) مبتنی است. با این حال، این رویکردهای جدید و مدرن، اغلب به اندازه کافی در یک پایگاه داده بزرگ مورد آزمایش قرار نگرفته و اعتبارشان نیز از لحاظ تجربی مورد اثبات قرار نگرفته است. بنابراین ما دقت و بهنگام بودن خط زمان سه رویکرد قطعی مشهور و ترکیب متقابلشان را در پایگاه داده یک پروژه واقعی مورد ارزیابی قرار داده ایم. اگر دقیق تر بخواهیم بگوییم، دو روش به ترتیب یکی دوباره کاری را یکپارچه کرده و دیگری حساسیت فعالیت در پیش بینی زمان EVM به عنوان تمدید را در نظر می گیرد، در حالی که سومی با روش ابتکاری اجرای برنامه زمان بندی شده را از روی معیارهای مبتنی بر زمان محاسبه کرده و به همین دلیل نام مدیریت مدت حاصله EDM (t) نام گرفته است. نتایج نشان داد که هر سه تکنیک در نظر گرفته شده مناسب می باشند. دقیق تر اینکه دو روش تمدید EVM نشان دهنده قدرت افزایش دقت برای کاربردهای مختلف هستند در حالی کهEDM (t) بسیار شبیه به بهترین روش های EVM انجام وظیفه کرده و پتانسیل بهبود دادن آنها را از خود نشان می دهد.

نسخه انگلیسی:
قیمت فروش:
150,000 ريال
پرداخت اینترنتی و دریافت
new order
زمینه مقاله

زمینه مورد نظر:

new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان