سه شنبه ۰۵ تیر ۰۳

مقاله #568

#568 کد مقاله زمینه: کامپیوتر
عنوان انگلیسی:
Brain Tumour classification, Detection and Segmentation Using Digital Image Processing and Probabilistic Neural Network Techniques
تعداد صفحات انگلیسی:
6 صفحه
عنوان فارسی:
طبقه بندی تومور مغزی، تشخیص و تقسیم بندی با استفاده از پردازش تصویر دیجیتال و تکنیک های شبکه عصبی احتمالاتی
تعداد صفحات فارسی:
9 صفحه
نوع فایل:
فایل word ترجمه و pdf انگلیسی
قیمت فروش:
50,000 ريال
چکیده فارسی:

چکیده

این مقاله یک روش خودکار برای طبقه بندی مرحله تومور مغزی با استفاده از شبکه عصبی احتمالاتی و رابط کاربری گرافیکی (GUI) پیشنهاد می کند. شبکه عصبی برای طبقه بندی مرحله تومور مغزی در قالب دسته های خوش خیم، بدخیم یا طبیعی بکار می رود. و همچنین تومورهای بسیار کوچک از تصاویر MRI می توانند با این الگوریتم بسیار سریعتر تشخیص داده شوند. تشخیص تومور مغزی به دلیل ساختار سلول های مغزی یکی از مشکلات چالش برانگیز حوزه پزشکی است. این پروژه یک روش تقسیم بندی با کمک الگوریتم خوشه بندی KMeans، برای بخش بندیِ تصاویر رزونانس مغناطیسی (MRI) بمنظور تشخیص تومور مغزی در مراحل اولیه آن ارائه می کند. نتایج تقسیم بندی به عنوان پایه ای برای یک سیستم تشخیص به کمک کامپیوتر (CAD) برای تشخیص زود هنگام تومور مغزی استفاده می شود که شانس زنده ماندن بیمار را بهبود می بخشد. تشخیص و استخراج تومور از تصاویر اسکن MRI از مغز با استفاده از نرم افزار متلب انجام می شود.

نسخه انگلیسی:
قیمت فروش:
50,000 ريال
پرداخت اینترنتی و دریافت
new order
زمینه مقاله

زمینه مورد نظر:

new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان