چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳

مقاله #294

#294 کد مقاله زمینه: میکروبیولوژی
عنوان انگلیسی:
Molecular Characterization of a Catalase-Negative Staphylococcus aureus subsp. aureus Strain Collected from a Patient with Mitral Valve Endocarditis and Pericarditis Revealed a Nov
تعداد صفحات انگلیسی:
5 صفحه
عنوان فارسی:
خصوصیات مولکولی از یک کاتالاز منفی استافیلوکوکوس اورئوس. اورئوس جمع آوری شده از یک بیمار با دریچه میترال اندوکاردیت و پریکاردیت جهش ژنی KAT A را نشان داد
تعداد صفحات فارسی:
4 صفحه
نوع فایل:
فایل word ترجمه و pdf انگلیسی
قیمت فروش:
30,000 ريال
چکیده فارسی:

گزارش موردی از اندوکاردیت و پریکاردیت توسط اورئوس کاتالاز منفی ناشی اورئوس. خصوصیات مولکولی نشان داد که جهش در ژن کاتا، که منجر به از دست دادن 238 اسید آمینه می گردد (47٪ از  پروتئین کاتالاز)، ناحیه اتصال NADPH- و Tyr 337، ضروری  برای تجزیه.

یک پسر 15 ساله با سابقه 2 روز تب، آبریزش بینی، استفراغ و درد کولیکی شکم  به بخش سوانح و اورژانس ارجاع داده شد.  وضعیت سلامت او خوب بود به جز یک شکاف لب. درجه حرارت بدن 37.7 درجه سانتی گراد با فشار خون 98/37، نبض 122 ضربه در دقیقه و میزان اشباع اکسیژن 98٪ در حالت تنفس از هوای اتاق بود. با تشخیص بالینی عفونت دستگاه تنفسی فوقانی، در بیمارستان بستری نشد یک روز بعد، دوباره او را به بخش اورژانس و سوانح  برای درد قفسه سینه سمت چپ و درد عمومی استخوان مراجعه  کرد. الکتروکاردیوگرافی بالا رفتن ST در لیدهای I، II، III، و V2  V6. را نشان داد سطح تروپونین 0.03میکرو گرم / لیتر بود، و سطح کراتینین کیناز 135 IU / لیتر بود.
نسخه انگلیسی:
قیمت فروش:
30,000 ريال
پرداخت اینترنتی و دریافت
new order
زمینه مقاله

زمینه مورد نظر:

new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان