چهارشنبه ۳۰ خرداد ۰۳

مقاله #1169

#1169 کد مقاله زمینه: اقتصاد
عنوان انگلیسی:
The insurance and risk management industries: newplayers in the delivery of energy-efficient and renewable energy products and services
تعداد صفحات انگلیسی:
14 صفحه
عنوان فارسی:
صنایع مدیریت ریسک و بیمه: بازیگران جدید در تحویل خدمات و محصولات با انرژی تجدیدپذیر و انرژی کارآمد
تعداد صفحات فارسی:
27 صفحه
نوع فایل:
فایل word ترجمه و pdf انگلیسی
قیمت فروش:
140,000 ريال
چکیده فارسی:

چکیده

صنایع مدیریت ریسک و بیمه معمولاً کمتر به مسائل انرژی توجه داشته و بیشتر به سیستم های بزرگ تامین انرژی می پردازند. سابقه حضور این صنایع در توسعه و گسترش تکنولوژی های پیشگیری از آسیب مثل کیسه های هوای اتومبیل، سیستم های پیشگیری/خاموش سازی آتش، و دستگاه های ضد سرقت، شواهدی از سابقه میانجی گری و تسهیل بکارگیری تکنولوژی در راستای ارتقاء امنیت و کاهش احتمال زیان و آسیب می باشد. از طریق بررسی رابطه بین مدیریت ریسک و تکنولوژی انرژی، حدود 80 نمونه از تکنولوژی های انرژی تجدید پذیر و انرژی کارآمد را شناسایی کرده ایم که مزیت پیشگیری از آسیب را بهمراه دارند (مثل ارتقاء امنیت در برابر آتش). این مقاله مورد کسب وکاری را برای حضور بیمه گر در بخش انرژی پایدار ارائه نموده و مطالعات موردی اولیه در زمینه اقدامات بیمه گر در این راستا را تایید می نماید. این فرصت‌ها را در بخش های مناسب بازار قرار داده ایم (از جمله عمر، سلامت، اموال، بدهی، وقفه کسب و کار و غیره). مراحل صورت گرفته از سوی 53 بیمه گر و بیمه گذار، 5 کارگزار، 7 سازمان بیمه، و 13 سازمان غیر بیمه آینده نگر را مورد بررسی قرار دادیم. روش های مورد نظر را به چند دسته بندی تقسیم نموده ایم که عبارتند از: اطلاعاتی، آموزشی، نمایشی؛ مشوق های مالی؛ سیاست های ویژه و محصولات بیمه؛ سرمایه گذاری مستقیم؛ بازبینی و خدمات مشتری؛ دستورالعمل ها، استانداردها و سیاست ها؛ تحقیق و توسعه؛ مدیریت انرژی داخلی؛ و مفهوم نوظهور بیمه کربن. در حالیکه اکثر شرکت‌ها تلاش متوسط برای تثبیت جایگاه خود در بازار سبز انجام داده اند، اندکی از آن‌ها برنامه های محیطی جامعی داشته که شامل فعالیت های انرژی تجدید پذیر و انرژی کارآمد بوده است.

نسخه انگلیسی:
قیمت فروش:
140,000 ريال
پرداخت اینترنتی و دریافت
new order
زمینه مقاله

زمینه مورد نظر:

new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان