دوشنبه ۰۱ مرداد ۰۳

ترجمه تخصصی کتاب


ترجمه تخصصی کتاب

ترجمه تخصصی کتاب به دلیل حجم بالای سفارش، یکی از حساس ترین سرویس های ارائه شده توسط فراترجمه می باشد. از آنجایی که غالبا مشتریان این دغدغه را دارند که با پرداخت هزینه ای بالا جهت ترجمه تخصصی کتاب، مبادا ترجمه مربوطه از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، و با توجه به اینکه حق مسلم هر فردی ست که از کیفیت سفارش ترجمه تخصصی خود آگاه باشد، لذا بر آن شدیم تا سرویسی را برای این منظور تدارک ببینیم.


در صورتی که قصد دارید ترجمه تخصصی کتاب خود را به ما بسپارید می توانید از روش های زیر اقدام نمایید:
1- ابتدا سفارش خود را در سایت ثبت نمایید تا قیمت گذاری به صورت رایگان و در اسرع وقت انجام پذیرد.
تبصره 1: در صورتی که قیمت ارائه شده بالاتر از توان مالی شما می باشد، با ما تماس بگیرید. با توجه به حجم بالای سفارش، تخفیف ویژه ای برای شما در نظر خواهیم گرفت.
تبصره 2: در صورتی که زمان اعلام شده با زمانبندی شما یکسان نمی باشد با ما تماس بگیرید. برای این موضوع نیز راه حلی داریم.

2- با توجه به حجم بالای کار، نمونه ترجمه چند مترجم خبره در زمینه مورد نظر شما را ارائه خواهیم داد. تنها کافیست در تماس با ما درخواست نمونه ترجمه نمایید.
3- پس از قیمت گذاری و تایید نمونه ترجمه یکی از مترجمین، نوبت به پرداخت می رسد. شما می توانید 70 درصد از مبلغ را در ابتدا پرداخت نمایید تا سفارش شما در حال انجام شود. در زمان آماده شدن کار از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد تا جهت دریافت ترجمه خود و واریز مابقی وجه اقدام نمایید.
4- امکان دریافت فصل به فصل را نیز برای شما فراهم کرده ایم. در صورتی که شما درخواست دهید می توانیم تا 50 درصد از ترجمه را به صورت فصل به فصل و فایل کامل را در زمان تحویل کار برای شما ارسال نماییم.

در صورت هر گونه پرسش با ما در تماس باشید.
با تشکر

Link: https://faratarjome.ir/u/page/ترجمه-تخصصی-کتاب-58.html

ارتباط با ما سریع

کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان