شنبه ۲۶ خرداد ۰۳

ترجمه تخصصی ویژه مقاله isi


ترجمه تخصصی ویژه مقاله isi

یکی از اصلی ترین فعالیت های سایت ترجمه آنلاین فراترجمه، ترجمه تخصصی ویژه مقالات isi می باشد. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که تفاوت ترجمه تخصصی مقاله و ترجمه تخصصی ویژه مقاله در چیست؟

اولین تفاوت، انتخاب مترجم توسط موسسه می باشد. مترجمینی که برای ترجمه تخصصی ویژه به کار گرفته می شوند، مترجمینی زبده بوده که هم خود دارای مقالات ISI می باشند و هم سابقه طولانی در امر ترجمه مقالات ISI دارند. تفاوت بعدی مدت زمان گارانتی سفارشات می باشد. در زمان نگارش این متن، گارانتی سفارشات ترجمه تخصصی 7 روز و گارانتی سفارشات ترجمه تخصصی ویژه 1 ماه می باشد که با توجه به مدت زمانی که برای بررسی مقالات توسط ژورنال ها نیاز است، موسسه تا چند ماه نیز این گارانتی را برای مشتریان خود فعال نگه داشته است.

طبق روال همیشگی فراترجمه، شما می توانید به صورت غیر مستقیم با مترجم در ارتباط باشید و در صورت نیاز، فایل های کمکی خود را برای مترجم ارسال نمایید. همچنین مترجمین نیز در صورت نیاز به توضیح، هم در متن ترجمه و هم به صورت فایل، توضیحات را برای مشتری ارسال خواهند کرد. به طور کلی هدف این است که یک ترجمه کاملا تخصصی به مشتریان عزیز ارائه شود که در آینده بدون لحظه ای درنگ مجدد به فراترجمه مراجعه نمایند و همچنین ما را به دوستان خود معرفی نمایند.

برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی ویژه مقالات ISI از لینک زیر می توانید استفاده نمایید:

Link: https://faratarjome.ir/u/page/ترجمه-تخصصی-ویژه-مقاله-isi-81.html

ارتباط با ما سریع

کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان