شنبه ۲۵ اردیبهشت ۰۰

5 کتابی که به شما کمک می کند انگلیسی خود را تقویت کنید

کتاب ها از بهترین منابع برای یادگیری هستند و همینطور می توانند به شما کمک کنند تا بعد از خواندن حتی یک کتاب بیشتر از 10 لغت جدید و یا حتی اصطلاحات جدید یاد بگیرید و یا درباره ی ساخت جملات اطلاعات بیشتری کسب کنید. به همین خاطر در این پست قصد دارم 5 کتابی را که می توانند به شما کمک کنند تا انگلیسی خود را تقویت کنید، معرفی کنم. بعضی از ان ها را می توانید خریداری و یا دانلود کنید.

1. Hamlet- Shakespeare: شکسپیر از بهترین های ادبیات انگلیسی است که کلمات و دیالوگ های خوب آن می تواند جمله سازی شما را تقویت کند.

2. Harry Potter series- J.K Rolling: با اینکه مخاطب این کتاب کودک و نوجوان است اما اگر می خواهید خواندن کتاب های انگلیسی را به تازگی شروع کنید گزینه ی مناسبی است. زیرا متن های اسان و دیالوگ های جالبی وجود دارد که می تواند نظر شما را جلب کند.

3. The Wind in the Willows – Kenneth Grahame: متن ساده و داستان های کوتاه در این کتاب می تواند خواندن ان را برای شما لذت بخش کند.

4. The Old Man and the Sea – Ernest Hemingway: جملات کوتاه و متن های ساده باعث شده که این کتاب برای زبان اموزان بسیار مفید باشد.

5. Animal Farm – George Orwell: این کتاب در سطحی عامیانه برای همه ی سطوح جامعه نوشته شده بود و جملات کوتاه ان برای شروع می تواند به تقویت زبان شما کمک کند. 

Link: http://faratarjome.ir/u/news/5-کتابی-که-به-شما-کمک-می-کند-انگلیسی-خود-را-تقویت-کنید0.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان