جمعه ۲۴ اردیبهشت ۰۰

یادگیری زبان ها در خانه

زمانی که تصمیم گرفتم یادگیری انگلیسی را در خانه ادامه دهم هیچکس باور نمی کرد و هنوز هم هیچکس باور نمی کند که یادگیری انگلیسی و کره ای را در خانه تمام کردم و حالا در حال یادگیری آلمانی هستم.

 در عقیده ی من یادگیری زبان ها در خانه اصلا دشوار نیست، تنها علاقه ای می خواهد که شما را به طرف آن راهنمایی کند. شاید یکی از مهم ترین قسمت های آن ، علاقه ی من به یادگیری این زبان ها بود. اگر می خواهید زبانی را در مدتی کم و بدون تحمل کردن هزینه های زیاد یاد بگیرید، کافی است به اطراف خودتان نگاه کنید و از هر فرصتی که می بینید برای یادگیری زبان استفاده کنید.

ما تکنولوژی گسترده ای در اطراف خودمان داریم که اینترنت یکی از مهم ترین آن هاست. شما به راحتی می توانید بدون هیچ مشکلی در خانه تنها به وسیله ی لپ تاپ خود هرچیزی که می خواهید را یاد بگیرید. فراموش نکنید که اصلی ترین کلید آن علاقه ی خود شما به آن موضوع است.

یادگیری زبان ها در خانه می تواند تا حد زیادی از وقت کشی جلوگیری کند و این فرصت را به شما می دهد تا با استفاده از منابع متفاوت یادگیری خود را پیش ببرید.

Link: http://faratarjome.ir/u/news/یادگیری-زبان-ها-در-خانه3.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان