شنبه ۲۵ اردیبهشت ۰۰

چگونه زبان خود را تقویت کنیم؟

یادگیری هر زبان تا مرحله ی خاصی مشخص است اما وقتی از آن مرحله فراتر می روید ، پیدا کردن راه های موردنیاز برای تقویت زبان سخت می شود. در این پست قصد دارم چند راه مفید برای تقویت زبان را به شما پیشنهاد کنم. مهم نیست در چه سطح از زبان هستید. با این روش ها می توانید زبان خود را در زمان کمی به میزان زیادی تقویت کنید.

در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید: پست هایی به زبانی که در حال یادگیری آن هستید بگذارید و با افرادی که ان زبان را به خوبی بلد هستند صحبت کنید. شبکه های اجتماعی بهترین روش برای قرار گرفتن در محیطی مخصوص یادگیری آن زبان است.

کتاب بخوانید: خواندن کتاب هایی کمی بالاتر از سطح زبان فعلی تان باعث می شود چیزهای خیلی زیادی تنها از خواندن آن یاد بگیرید.

به موسیقی گوش دهید: حتی می توانید آن ها را ترجمه کنید. گاهی نیاز نیست ترجمه ی شما 100 درصد صحیح باشد. تنها تلاش شما برای تقویت زبان شما کافی است.

فیلم و ویدیو نگاه کنید: اگر سطح زبان شما تا حدی بالاست که می توانید فیلم های بدون زیرنویس نگاه کنید، پس وقت خود را با زیرنویس هدر ندهید. تماشای فیلم ها باعث می شود اصطلاحات زیادی که ممکن است در کتاب های اموزشی پیدا نکنید را یاد بگیرید یا حداقل ذهن شما را به خود درگیر می کند.

Link: http://faratarjome.ir/u/news/چگونه-زبان-خود-را-تقویت-کنیم؟7.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان