سه شنبه ۰۱ خرداد ۰۳

نمونه ترجمه تخصصی حسابداری- تاثیر مدیریت دانش و نقش حسابداری مدیریتی بر شهرت شرکت

نمونه ترجمه تخصصی حسابداری- تاثیر مدیریت دانش و نقش حسابداری مدیریتی بر شهرت شرکت 

کد مترجم: 843

هدف از این تحقیق، تحلیل تاثیر مدیریت دانش و نقش حسابداری مدیریتی بر شهرت شرکت است. متغیر مدیریت دانش با 13 مورد بیانیه تقسیم شده به سه بُعد (اشتراک گذاری، ذخیره سازی، یادگیری)، نقش حسابداران مدیریت با 11 مورد بیانیه تقسیم شده به دو بُعد (استراتژیک، متعارف) و شهرت یک شرکت پایدار با 24 مورد بیانیه تقسیم شده به سه بُعد (محصول و نوآوری، حاکمیت و محل کار، رهبری و عملکرد) اندازه گیری می شود. در این تحقیق، از روشهای کمّی استفاده شده است که واحد آنالیز مدیر در پایین ترین تا بالاترین سطح در اندونزی می باشد. روش نمونه گیری مورد استفاده، نمونه گیری هدفمند است. داده ها با توزیع پرسشنامه جمع آوری شد که از این تعداد فقط 245 پرسشنامه قابل پردازش بود. داده ها با استفاده از تجزیه و تحلیل SEM و با استفاده از نرم افزار AMOS نسخه 22 پردازش می شوند.  نتایج نشان داد که متغیر مدیریت دانش تأثیر مثبتی بر متغیرهای شهرت شرکت دارد در حالی که متغیر نقش حسابداری مدیریتی تأثیری بر شهرت شرکت ندارد.


Link: https://faratarjome.ir/u/news/نمونه-ترجمه-تخصصی-حسابداری--تاثیر-مدیریت-دانش-و-نقش-حسابداری-مدیریتی-بر-شهرت-شرکت-9.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان