چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۰۳

ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی


ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی

زمانی که صحبت از ترجمه تخصصی می شود، و این عبارت را در موتور جستجوی گوگل سرچ می کنید، با ده ها و صدها سایت ترجمه تخصصی روبرو می شوید. ولی اینکه در عمل نیز ترجمه ای با کیفیت تخصصی ارائه شود به پارامترهای مختلفی بستگی دارد.
یکی از فاکتورهای مهم، استفاده موسسه از مترجم های خبره می باشد. معمولا موسساتی که تازه تاسیس می باشند، شناخت کافی نسبت به مترجمین خود ندارند و صرفا با اخذ یک آزمون، مترجم مورد نظر را به کار گرفته اند. ولی موسسات معتبر و قدیمی، علاوه بر آزمون بارها و بارها مترجمین را به چالش کشیده اند.
نکته بعدی استفاده از مترجمی می باشد که هم در زمینه مربوطه دارای دانش و اطلاعات کافی باشد و هم مسلط به زبان انگلیسی باشد. صرفا داشتن دانش زبان به هیچ وجه تضمین کننده یک ترجمه تخصصی نمی باشد. سفارشات ترجمه در فراترجمه تماما به مترجمین همان رشته ارجاع داده می شود.
در حال حاضر مرکز ترجمه تخصصی فراترجمه در دو زبان ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی در حال ارائه خدمات می باشد. کاربران عزیز میتوانند درزمان ثبت سفارش خود با انتخاب گزینه انگلیسی به فارسی، فایل خود را برای ما ارسال نمایند. فایل ارسالی شما در اسرع وقت بررسی شده و قیمت گذاری خواهد شد. جهت مشاهده پیش فاکتور می توانید به محیط کاربری خود وارد شده و از گزینه پیگیری سفارش ترجمه اقدام نمائید.Link: https://faratarjome.ir/u/page/ترجمه-تخصصی-انگلیسی-به-فارسی-46.html

ارتباط با ما سریع

کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان