شنبه ۱۶ اسفند ۹۹

200 مسجد دانشگاهی میزبان معتکفین دانشجو

مدیر فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ضمن اعلام ثبت‌نام از دانشجویان برای شرکت در مراسم معنوی اعتکاف گفت: قریب به 200 مسجد در مساجد دانشگاه‌های کشور میزبان معتکفین هستند.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین امیر ابراهیم‌زاده مدیر فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: سنت حسنه اعتکاف که سنت پیامبر و ائمه علیهم‌السلام و شیوه بزرگان مکتب است، فرصت مناسب برای جوانان دانشجو و اساتید محترم است تا توشه معنوی با مناجات رب الارباب و تفکر اخذ کرده و مسیر علم و دانش را بهتر و پربارتر طی کنند.

وی افزود: لذا طبق سنوات گذشته در ایام البیض (13 ـ 15 رجب) برابر با 12  تا 14 اردیبهشت ماه قریب به 200 مسجد در مساجد دانشگاه‌های کشور میزبان معتکفین خواهند بود.

ابراهیم‌زاده در زمینه اعتکاف اساتید گفت: همزمان با اعتکاف دانشجویان، مراسم معنوی اعتکاف اساتید نیز در دانشگاه تربیت مدرس تهران به همت دفتر نهاد این دانشگاه طبق سنوات گذشته برگزار می‌شود.

مدیر فرهنگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها افزود: بسته فرهنگی اعتکاف شامل میز کتاب به همراه 20 هزار جلد کتاب برای برگزاری مسابقة کتابخوانی در اختیار مساجد مجری در دانشگاه‌ها سراسر کشور قرار خواهد گرفت که با همکاری ستاد جشنواره روشنا معتکفین می‌تو‌انند قبل از اعتکاف در مسابقه بزرگ کتابخوانی با محوریت کتاب «شکوه امر خدا، تألیف استاد پناهیان» شرکت کنند.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم زاده خاطر نشان کرد: پیش بینی می‌کنیم امسال میزبان 50 هزار دانشجو و اساتید در مراسم معنوی اعتکاف دانشگاهیان باشیم.

وی همچنین افزود: سایت مرکزی اعتکاف دانشگاهیان به نشانی www.etekaf.nahad.ir با هدف اطلاع رسانی دقیق تر و پشتیبانی محتوایی بیشتر از مجریان طرح فعال شده است.

لازم به ذکر است اکنون ثبت نام  از دانشجویان برای حضور در این مراسم معنوی در 176 مسجد دانشگاهی در حال انجام است و دانشجویان می توانند برای ثبت نام به دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه خود مراجعه کنند.

همچنین اساتید نیز می‌توانند برای ثبت نام از طریق دفتر نهاد دانشگاه تربیت مدرس اقدام کنند.

منبه:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/200-مسجد-دانشگاهی-میزبان-معتکفین-دانشجو1.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان