چهارشنبه ۰۶ اسفند ۹۹

پذیرش دانشگاه قم در ۹۲ رشته بدون آزمون

دانشگاه قم برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵ – ۱۳۹۴ در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری (Ph.D) از میان داوطلبان استعداد درخشان، دانشجو می پذیرد.

به گزارش مهر،  در اجرای «آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری تخصصی، (ابلاغ شماره ۶۷۲۷۲/۲۱ مورخ ۱۸ تیرماه ۹۳) دانشگاه قم بر اساس شیوه نامه اجرایی اقدام به پذیرش استعدادهای درخشان می کند.

در دوره دکتری (Ph.D) برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵ – ۱۳۹۴ در ۳۶ رشته پذیرش وجود دارد و استعدادهای درخشان متقاضی در دوره دکتری باید واجد شرایط تمامی مفاد شیوه نامه اجرایی این دانشگاه باشند.

همچنین پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵ – ۹۴ در ۵۶ رشته صورت می گیرد.

آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر (آیین نامه شماره  ۲۱/۷۷۹۴۸ مورخ ۵ مردادماه ۹۳ وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری) برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵ – ۹۴ منتشر شده است و داوطلبان می توانند از آن مطلع شوند.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/پذیرش-دانشگاه-قم-در-۹۲-رشته-بدون-آزمون9.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان