یکشنبه ۰۳ بهمن ۰۰

پدرو سانچز رئیس جمهور اسپانیا وعده داد که 50% جمعیت کشور تا هفته بعد واکسینه می شوند

بنابر اعلام رسمی قرار شد تا واکسیناسیون 70% جمعیت تا پایان تابستان، و 50% جمعیت تا پایان هفته بعد انجام شود. رئیس جمهور اسپانیا در جشنی با شهردار سویا و کاندیدای سوسیالیست آندلس، یعنی خوان اسپاداس، به موضوع طرح ملی واکسیناسیون اشاره کرده است. پدرو سانچز، رئیس جمهور اسپانیا با ارجاع به آمار وزارت بهداشت گفت که تا هفته بعد از هر دو اسپانیایی، یک نفر واکسینه می شوند و در مقابل ویروس کرونا ایمن خواهند بود. پدرو سانچز این خبر را در روز جمعه، 16 جولای، به مناسب جشن تحقق اهداف 50 میلیون یورویی اعلام کرد و گفت که برنامه واکسیناسیون 23.7 میلیون نفر را در دستور کار دارد. مدیر اجرایی طرح واکسیناسیون اعلام کرد که دوران بدی برای حاشیه سازانی که می خواهند اسپانیا را براندازند، می باشد. پادشاهی اسپانیا هرگز سقوط نمی کند و با قدرت رو به جلو در حال حرکت است و با نهایت امیدواری در راستای اهداف کشور از جمله طرح واکسیناسیون عمومی، تلاش می کند.

منبع: https://t.me/SpainRef

Link: http://faratarjome.ir/u/news/پدرو-سانچز-رئیس-جمهور-اسپانیا-وعده-داد-که-50%-جمعیت-کشور-تا-هفته-بعد-واکسینه-می-شوند7.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان