شنبه ۰۹ اسفند ۹۹

واحدهای دانشگاه آزاد کاهش می‌یابد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هیئت رئیسه این دانشگاه با تاکید بر بهبود روش ها و افزایش بهره وری در دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: کلیه معاونت های دانشگاه برای بهبود روش ها، فرآیندها و سیستم ها با هدف حداکثر بهره وری و کاهش بوروکراسی و افزایش سرعت اداری یک تفکر برنامه ریزی شده را در سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش ایسنا، دکتر میرزاده در صد و دوازدهمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه هر معاونتی باید برای بهبود روش‌ها، فرآیندها و سیستم ها و حداکثر بهره وری و کاهش بوروکراسی یک تفکر سیستماتیک را در سر لوحه کار خود قرار دهد، گفت: اگر به اینصورت عمل نکنیم دچار روزمرگی خواهیم شد که خطر بسیار بزرگی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: باید غیر از امور اجرایی که به عهده تمامی معاونت هاست یک تفکر برنامه ریزی شده درازمدت و آینده پژوهانه در حوزه معاونت ها شکل گیرد.

میرزاده با تاکید بر اینکه مجموعه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی ظرف یک سال و نیم گذشته زمینه ساز یک تحول و موفقیت بوده است، اظهار کرد: باید در کنار فعالیت های روزمره برنامه ریزی لازم در خصوص فرآیندها با تفکر آینده نگرانه برای بهبود روش ها داشته باشیم.

وی با تاکید بر تقویت میزان ارتباط بین معاونت‌ها و ریاست دانشگاه ، گفت: در تمامی سازمان ها همه معاونت ها علاوه بر فعالیت های خود باید در جهت بهبود روش ها و رفع مشکلات سازمان هماهنگی کامل داشته باشند تا سرعت انجام امور افزایش یابد.

طرح تجمیع دانشگاه آزاد اسلامی بصورت گسترده در سطح کشور اجرایی می شود

میرزاده با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در دانشگاه آزاد اسلامی، خاطر نشان کرد: یکی از راه های موثر غلبه بر مشکلات و محدودیت های مالی کاهش هزینه هاست که ضرورت های کنونی دانشگاه ایجاب می کند که در حال حاضر هزینه های کمتری بر دانشگاه متحمل شود زیرا دانشگاه آزاد اسلامی متکی به پول نفت نیست و باید برای سرپا ماندن آن از راه حل های بهتری استفاده کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: به همین دلیل تجمیع ساختارها به کمک دانشگاه خواهد آمد که در این چارچوب باید هرچه سریعتر تکلیف واحدهای زیانده دانشگاه مشخص شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد واحد های دانشگاه از 472 واحد به 397 واحد رسیده است، گفت: چابک سازی ساختارهای دانشگاه در سال جاری با قوت بیشتر و همه جانبه تر از سال 93 پیش خواهد رفت و علاوه بر سازمان مرکزی، ساختار تشکیلاتی تمام استان ها و مدیران واحدها را نیز در بر خواهد گرفت.

وی در تشریح مزایای اجرای طرح تجمیع، گفت: با تجمیع سازمان مرکزی ماهیانه بیش از 600 میلیون تومان صرفه جویی در هزینه های های ایاب و ذهاب، سوخت و انرژی صورت گرفته است.

میرزاده در پایان گفت: توسعه تحصیلات تکمیلی، توسعه شرکت های دانش بنیان، توسعه پارک های علم و فناوری، توسعه شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد، اجرای طرح های فرهنگی و جذب اعضای هیات علمی از اولویت های ما در دانشگاه آزاد اسلامی بوده که ادامه خواهد یافت.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/واحدهای-دانشگاه-آزاد-کاهش-می‌یابد10.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان