شنبه ۰۹ اسفند ۹۹

نتایج آزمون دکتری چهارشنبه اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نتایج اولیه‌ آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 94 چهارشنبه 26 فروردین ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می‌شود.

دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش  در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده نتایج اولیه‌ی ورودی دکترای نیمه متمرکز سال 94 کلیه‌ی شرکت کنندگان به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه مذکور از عصر چهارشنبه 26 فروردین بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می‌شود.

وی گفت: کلیه داوطلبان می‌توانند از عصر چهارشنبه با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد کردن شماره داوطلبی و سایر مشخصات فردی مانند نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، کد ملی، سال تولد نسبت به مشاهده کارنامه اولیه اقدام و از آن پرینت تهیه کنند.

توکلی با اشاره به آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شدند، گفت: این افراد می‌توانند از دوشنبه 31 فروردین تا پنج‌شنبه 3 اردیبهشت با مراجعه به سایت نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام کرده و سپس کد رشته‌های انتخابی خود را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی درج کنند.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/نتایج-آزمون-دکتری-چهارشنبه-اعلام-می‌شود10.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان