یکشنبه ۰۳ بهمن ۰۰

معرفی رشته های مربوط به زبان انگلیسی در دانشگاه

رشته های زبان خارجی به خصوص زبان انگلیسی از جمله رشته های پر طرفدار دانشجویان رشته علوم انسانی بوده و به خاطر کارکردهای متنوعی که دارد دانشجویان به خصوص بانوان استقبال زیادی از رشته می‌کنند. شاید یکی از دلایل آن٬ تسلط کم ایرانیان به خصوص دانشجویان ایرانی نسبت به زبان خارجی می‌باشد که گاهی با انتقاد محققان غربی روبه‌رو می‌شود.

اکنون از مقطع کارشناسی تا دکترا در سطح ممتاز می‌توان در دانشگاه های داخل کشور تحصیل کرد و نیاز به تحصیل در دانشگاه های عالی خارج از کشور نیست. اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی در دانشگاه در گرایش های مختلف زبان را دارید٬ پیشنهاد می‌کنم از فرصت های تحصیلی داخل کشور استفاده کنید و می‌توانید برخی از دوره های تحصیلی را در خارج از کشور طی کنید.

رشته آموزش زبان انگلیسی در ایران در میان رشته های تحصیلی مربوط به زبان شرایط بهتری دارد و می‌توان تا مقطع دکتری این رشته را ادامه داد. این مسئله برای رشته های زبان آلمانی و فرانسوی و حتی اسپانیولی و روسی نیز می‌باشد. کاربرد زبان انگلیسی در شرکت ها و موسسات خصوصی بیشتر است و افرادی که مسلط می‌باشند به این زبان بهتر و راحت تر استداخم می‌شوند.

Link: http://faratarjome.ir/u/news/معرفی-رشته-های-مربوط-به-زبان-انگلیسی-در-دانشگاه-10.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان