دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۹

قول ضیا هاشمی در حمایت از نشریات دانشجویی

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با اشاره به برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی در اردیبهشت 94 گفت: تلاش ما حمایت مالی و معنوی از نشریات دانشجویی و توسعه بیشتر آنها است.

سید ضیا هاشمی در گفتگو با مهر، در خصوص برنامه ها و سیاست گذاری های وزارت علوم برای نشریات دانشجویی گفت: نگاه ما نسبت به فعالیت های دانشجویان نگاهی توسعه ای است و همیشه تلاش ما بر این بوده و هست که حمایت های مالی و معنوی را در حوزه های مختلف فعالیت دانشجویان افزایش دهیم و تا در یک فضای فرهنگی و علمی نشریات دانشجویی توسعه بیشتری پیدا کنند.

وی افزود: جشنواره نشریات دانشجویی کشور  اردیبهشت ۱۳۹۴ در تهران برگزار می شود.

 مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۲ بهمن بوده و اختتامیه آن هفته اول اردیبهشت ۹۴ برگزار می‌شود، در این جشنواره دانشجویان از مرحله ایده‌پردازی و طرح تا مرحله اجرا و داوری حضور دارند

شریات برتر در حوزه های علمی، فرهنگی و اجتماعی، سیاسی، عقیدتی – دینی، هنری – ادبی، طنز - کاریکاتور با هم به رقابت می پردازند.

همچنین نشریات برتر (رقابت بین نشریات) در حوزه علمی، فرهنگی – اجتماعی، سیاسی، عقیدتی – دینی، هنری – ادبی، طنز و کاریکاتور و در حوزه آثار برتر(رقابت بین دانشجویان صاحب اثر در نشریات در موضوعات مقاله و یادداشت، گزارش، مصاحبه، طنز، طرح گرافیکی و کاریکاتور و کمیک استریپ، متن ادبی(شعر –داستان کوتاه و ..)، اینفوگراف و صفحه آرایی (انتخاب عکس، تیتر ...) و در در بخش ویژه برترین نقد دانشجویی انتخاب می شود.

همچنین در این جشنواره آثار دانشگاهی رسانه های کشور در هشت بخش خبر، یادداشت، گزارش، مقاله، مصاحبه، طنز، طرح گرافیکی و کاریکاتور، متن ادبی (قطعه ادبی، شعر و داستان) با هم به رقایت می پردازند.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/قول-ضیا-هاشمی-در-حمایت-از-نشریات-دانشجویی4.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان