چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹

دانشجویان شیرازی به راهیان نور می‌روند

دانشجویان خواهر دانشگاه‌های علمی کاربردی شهر شیراز از سوی بسیج دانشجویی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش فارس از شیراز، 220 نفر از دانشجویان خواهر دانشگاه‌های علمی کاربردی شهر شیراز صبح امروز در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی شهر شیراز در حاشیه این اعزام اظهار کرد: دانشجویان از مناطق شلمچه، هویزه، اروندکنار، طلائیه، فکه، خرمشهر و یادمان‌های اهواز بازدید می‌کنند.

محمدعلی توکلیان بابیان اینکه اردوی راهیان نور دانشگاهی با شعار از دانشگاه تا دانشگاه برگزار می‌شود، افزود: امسال مانند سال‌های گذشته کاروان‌های راهیان نور با استقبال بسیاری مواجه شده است.

مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی شهر شیراز به تأثیر اردوی راهیان نور در نشر ارزش‌ها و اصول دفاع مقدس به نسل جوان اشاره کرد و گفت: راهیان نور، یک حرکت فرهنگی مستمر است که زمینه را برای زنده نگه‌داشتن نام و یاد شهدا فراهم می‌کند.

توکلیان بابیان اینکه دانشجویان با بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور با سختی‌ها و مشکلات رزمندگان و نوع شهادت و شکنجه شهدا توسط دشمنان آشنا می‌شوند، اضافه کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و آشنایی آحاد جامعه به‌ویژه نسل جوان با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و اسلام از دستاوردهای ارزنده سفر به مناطق عملیاتی است.

وی یکی از راه‌های تربیت نیروهای هم‌تراز اهداف انقلاب اسلامی را حضور دانشجویان در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: باید واقعیت‌های دوران دفاع مقدس را برای دانشجویان بیان کرد.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/دانشجویان-شیرازی-به-راهیان-نور-می‌روند2.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان