دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۹

خوابگاه‌های کوی از ۲۷ اسفند تعطیل می‌شود

رئیس کوی دانشگاه تهران گفت: به دلیل انتقال دانشجویان متاهل از خوابگاه غدیر به خوابگاه دیگر این دانشجویان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

حمزه لو در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»، در خصوص تجمع دانشجویان خوابگاه غدیر گفت: دانشجویان ساکن این خوابگاه متاهل هستند و نسبت به جابه جایی به خوابگاه دیگر اعتراض دارند.

رئیس کوی دانشگاه تهران گفت: به دلیل تعمیرات دانشجویان ساکن این خوابگاه باید آن را تخلیه کرده و در خوابگاه دیگری ساکن شوند که پس از تعمیرات این خوابگاه به دانشجویان مجرد تعلق خواهد گرفت اما دانشجویان متاهل نسبت به اینجابه جایی معترض هستند

وی ادامه داد: خوابگاه جمال‌زاده که دانشجویان مجرد در آن اسکان داده شدند به دلیل نداشتن امکانات و فضای مناسب درشان دانشجویان دانشگاه تهران نیست و به همین دلیل قرار است دانشجویان ساکن آن خوابگاه به خوابگاه غدیر منتقل شوند.

حمزه لو خاطر نشان کرد: البته برخی از دانشجویان معترض فرصت آن‌ها برای حضور در خوابگاه به اتمام رسیده و باید آن را تخلیه کنند.

رئیس کوی دانشگاه تهران در خصوص وضعیت خوابگاه‌های این دانشگاه در ایام تعطیلات نوروز گفت: خوابگاه متاهلی دایر است و کسانی که می‌خواهند می‌توانند در خوابگاه حضور داشته باشند.

وی در ادامه افزود: ۲۷ اسفند سایر خوابگاه‌ها تعطیل می‌شود و باید تمام دانشجویان خوابگاه را تخلیه کنند چرا که در ایام نوروز سم پاشی خوابگاه‌ها را در دستور کار داریم و نباید هیچ کس در خوابگاه حضور داشته باشد.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/خوابگاه‌های-کوی-از-۲۷-اسفند-تعطیل-می‌شود0.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان