چهارشنبه ۰۶ اسفند ۹۹

ثبت نام مسابقات ملی مهارت

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای غدیر خم بروجرد گفت: ثبت نام متقاضیان شرکت در شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت انتخابی چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت ابوظبی 2017 در بروجرد آغاز شد.

به گزارش فارس، محسن برنا ظهر امروز در جمع خبرنگاران این اظهار کرد: علاقمندان به شرکت در شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت می‌توانند تا 15 اردیبهشت ماه سال‌جاری نسبت به ثبت نام خود به صورت الکترونیکی اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه ثبت نام الکترونیکی از طریق پورتال جامع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به نشانی http://advari.irantvto.ir انجام می‌شود، افزود: شرایط سنی برای داوطلبان رشته‌های ساخت و تولید تیمی، مکاترونیک و آکواترونیک متولدین 11 دی ماه 1370 به بعد و برای سایر رشته‌‏ها متولدین 11 دی ماه 1373 به بعد با احتساب یک روز کمتر یا بیشتر محاسبه می‌شود.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای غدیرخم بروجرد با اشاره به اینکه شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در 31 رشته آموزشی نیمه دوم سال‌جاری برگزار می‌شود، اضافه کرد: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات ملی مهارت 24 اردیبهشت ماه، مرحله استانی هشتم و نهم مرداد ماه و مرحله کشوری آن در نیمه دوم مهرماه سال 1394 برگزار می‌شود.

برنا خاطرنشان کرد: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات در ابتدا به صورت اخذ آزمون کتبی و به صورت همزمان در کل کشور برگزار می‌شود و پس از انجام رقابت بین قبول شدگان این مرحله در آزمون عملی، نفرات برتر انتخاب و به مرحله استانی راه می‌یابند.

وی از حضور دیگر علاقمندان در این دوره از مسابقات خبر داد و افزود: جوانان ماهر از جمله کارآموزان و آموزش‌دیدگان مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای، هنرجویان آموزش و پرورش در رشته‌های کار و دانش، دانشجویان مراکز آموزش عالی و همچنین کارگران واحدهای صنعتی و صنفی می‌توانند با رعایت شرایط سنی ذکر شده در این دوره از مسابقات ملی مهارت شرکت کنند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای غدیر خم بروجرد بیان کرد: برگزیدگان نهایی شانزدهمین مسابقات ملی مهارت پس از شرکت در اردوهای آماده‌سازی و گزینش نهایی در چند رشته منتخب به چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت که سال 2017 در ابوظبی برگزار می‌شود، اعزام می‌شوند.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/ثبت-نام-مسابقات-ملی-مهارت6.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان