چهارشنبه ۰۶ اسفند ۹۹

ثبت‌نام 200 هزار نفر در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام 200 هزار و 288 داوطلب برای شرکت در آزمون عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد.

حسین توکلی به ایسنا، گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از ساعت 15 روز دوشنبه 10 فروردین‌ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده و با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده در روز پنجشنبه 20 فروردین‌ماه به پایان رسید.

وی ادامه داد: براساس آمار گزارش شده اولیه 200 هزار و 288 داوطلب برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد 22 هزار و 965 داوطلب برای شرکت در آزمون آموزش فنی و حرفه‌ای و 177 هزار و 323 داوطلب برای شرکت در آزمون سایر دستگاه‌های اجرایی ثبت‌نام کردند.آمار نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان در مورد زمان برگزاری این آزمون توضیح داد: این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور با نظارت مدیریت و برنامه‌ریزی در روز جمعه اول خردادماه 94 در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/ثبت‌نام-200-هزار-نفر-در-آزمون-استخدامی-دستگاه‌های-اجرایی2.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان