شنبه ۱۶ اسفند ۹۹

توزیع اینترنتی کتب درسی پیش دانشگاهی

حسینی گفت: تمهیدات لازم برای آغاز فروش اینترنتی کتب درسی از 2 ماه پیش آغاز شده است و ما در تلاشیم فروشگاه تخصصی ایجاد کنیم تا تمامی محصولات آموزشی و پرورشی اعم از کتب تحصیلی،‌ کتاب کار دانش‌آموز، سی‌دی‌های آموزشی و غیره را با مراجعه به این فروشگاه اینترنتی بتوان خریداری کرد.

حسینی مشاور معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: این طرح در راستای افزایش دسترسی دانش‌آموزان به کتب و سهولت‌ آن، کاهش عبور و مرور در سطح شهر، آشنایی با فضای خرید و فروش اینترنتی و استفاده بهینه از وقت ایجاد شده است و بر اساس این طرح دانش‌آموز می‌تواند بر اساس کد دانش‌آموزی خود وارد سامانه خرید شود و با پرداخت هزینه کتب به بانک ملت با سهولت بدون رفت و آمد حضوری کتب سال تحصیلی جدید خود را از طریق پست دریافت کند.

وی ادامه داد: با توجه به آشنایی بیشتر دانش‌آموزان پیش دانشگاهی یا همان سال چهارم متوسطه 2،‌ این طرح امسال به صورت آزمایشی برای این افراد از شهریور ماه آغاز می‌شود و در صورت جلب رضایت برای سایر دوره‌ها نیز عملیاتی خواهد شد.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/توزیع-اینترنتی-کتب-درسی-پیش-دانشگاهی7.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان