شنبه ۰۹ اسفند ۹۹

تجمیع خوابگاه‌های دخترانه دانشگاه علامه

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی بابیان اینکه اولویت سال جاری دانشگاه تجمیع خوابگاه دختران در منطقه سعادت آباد است، افزود: هیچ کدام از خوابگاه ها به لحاظ فنی و سازه ای مشکلی ندارند.

رضا مراد صحرایی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این مطلب افزود: بناست سه استادسرای واقع در منطقه سعادت آباد را تخلیه کرده و این ساختمان‌ها را به دانشجویان دختر اختصاص دهیم.

وی ادامه داد: یکی از برنامه های دیگر الکترونیکی کردن تمام خدمات دانشگاه است. در این راستا سال گذشته رزرو غذا و دریافت خوابگاه الکترونیکی شد و سال جاری نیز روند دریافت وام های دانشجویی الکترونیکی خواهدشد.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی درخصوص ارائه دو نوع غذا برای وعده ناهار دانشجویان گفت: متأسفانه زیرساخت های دانشگاه برای این امر آماده نیست و آشپزخانه دانشکده ها امکانات لازم برای پخت دو نوع غذا در یک وعده را ندارند.این برنامه به صورت آزمایشی و دو روز در هفته در پردیس مرکزی انجام می‌شود و بعد از بررسی نتایج به دست آمده این طرح را در تمام دانشگاه علامه اجرا خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بردلیل تخلیه خوابگاه شهید ورامینی عنوان کرد: این خوابگاه در تاریخ 13 دی ماه سال گذشته به دلیل مشاهده شکاف سقفی در بلوک وسط به سرعت تخلیه شد.

صحرایی با اشاره به اینکه بعد از مشاهده این شکاف به سرعت مسئولین فنی دانشگاه همراه با کارشناسان یک شرکت معتبر این شکاف را مورد بررسی قرار دادند، ادامه داد: به دلیل اینکه این شکاف ها افقی بود، احتمال نشست زمین در آن منطقه به دلیل وجود یک کارواش در حوالی خوابگاه داده شد.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در پاسخ به این سوال که آیا خوابگاه های دانشگاه علامه ضریب امنیتی کافی برای اسکان دانشجویان دارند، عنوان کرد: همه خوابگاه های ما ضریب امنیتی کافی دارند. بعضی از خوابگاه های دانشگاه علامه مثل گلعذاری، خوابگاه های بسیار خوبی هستند اما برخی دیگر درگذشته خوابگاه نبودند و بعد از تغییر کاربری به عنوان خوابگاه مورد استفاده قرار گرفتند.

وی ادامه داد: هیچ کدام از خوابگاه های ما به لحاظ فنی و سازه ای مشکلی ندارند اما گاهی به دلایل اتفاقاتی که اطراف ساختمان خوابگاه صورت می گیرد مشکلاتی پیش می آید. برای مثال درکنار خوابگاه مهدیه ساختمانی با 3 طبقه زیرزمین احداث شد و باعث ایجاد شکافی در ساختمان این خوابگاه شد که علی رغم آنکه خطری برای دانشجویان نداشت ما آن خوابگاه را تخلیه کردیم.

صحرایی درهمین زمینه افزود: همچنین هنگام گودبرداری تا 5 طبقه زیر زمین برای احداث ساختمانی مجاور خوابگاه شهید عضدی دستگاه به نمازخانه خوابگاه آسیب رساند و این باعث شد که احساس خطر بکنیم اما خوابگاه هایی نظیر شهید مهدیه،‌ شهید گلعذاری،‌ مطهری، شهید رحیمی ازجمله خوابگاه های خوب دانشگاه علامه هستند و ما از آنها استفاده می کنیم.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/تجمیع-خوابگاه‌های-دخترانه-دانشگاه-علامه6.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان