دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۹

تأسیس آزمایشگاه مرکزی در دانشگاه علم و صنعت

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت با اعلام این خبر که تأسیس یک آزمایشگاه مرکزی دردستور کاراست،‌افزود: امیدواریم از طریق افزایش ارتباط دانشگاه با صنعت بتوانیم هزینه های لازم برای به‌روز رسانی امکانات آزمایشگاهی را فراهم کنیم.

محسن کلانتر در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه یکی از برنامه های ما افزایش پذیرش دانشجو در پردیس دوم این دانشگاه و رشته های مجازی است، گفت: در تلاش هستیم تا رشته هایی که گرایش های کاربردی و مهارتی دارند را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: البته باید توجه داشت که توسعه رشته های مهارتی و کاربردی نیازمند امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی است که دانشگاه علم و صنعت دراین زمینه با مشکلاتی مواجه است چون برخی از آزمایشگاه های ما سنتی هستند اما ما قصد داریم تا درحد توان خود این امکانات خود را به روز کنیم برای مثال درسال گذشته آزمایشگاه برق را به روز کردیم.

کلانتر با اشاره به اینکه امیدواریم از طریق افزایش ارتباط دانشگاه با صنعت بتوانیم هزینه های لازم برای به روز رسانی امکانات آزمایشگاهی را فراهم کنیم،‌ عنوان کرد: علاوه بر کمک رسانی که از طریق سازمان ها و صنایع بیرونی انجام می شود، نیازمند کمک وزارت علوم هم هستیم.

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت درهمین زمینه افزود: ما در نظرداریم با هماهنگی با وزارت صنایع آزمایشگاه مرکزی در دانشگاه تأسیس کنیم که این آزمایشگاه برای تمامی رشته ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. طی چندماه گذشته مکاتبات و مصوبات موردنیاز برای اجرای این طرح انجام شده، ‌همچنین فضای موردنیاز اجرای این طرح ایجادشده و بودجه موردنیاز این طرح نیز 4 میلیارد تومان برآورد شده است.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/تأسیس-آزمایشگاه-مرکزی-در-دانشگاه-علم-و-صنعت4.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان