شنبه ۰۹ اسفند ۹۹

بودجه فرهنگی دانشگاه آزاد 10 برابر شد

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بودجه فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد ۱۰ برابر شد.

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام سید طه هاشمی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی به منظور توسعه فرهنگی در دانشگاه آزاد صورت گرفته  و طرح‌های مختلفی در بخش‌های فرهنگی اجرا می‌شود.

وی اجرای طرح‌های فرهنگی ماندگار را به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های دانشگاه آزاد عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: طرح‌های فرهنگی در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اجرا می‌شود.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از افزایش بودجه فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد به ۱۴۰ میلیارد تومان خبر داد و افزود: شاهد افزایش ۱۰ برابری بودجه فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه آزاد هستیم.

وی از تلاش برای شناخت خلاقیت‌های هنری دانشجویان در سطح دانشگاه آزاد خبر داد و بیان داشت: توسعه نشاط فرهنگی در سطح دانشگاه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و ما نیز برنامه‌های مهمی در این زمینه داریم.

حجت‌الاسلام هاشمی با تاکید بر اینکه توسعه فرهنگی باید در راس همه برنامه‌های توسعه قرار بگیرد، اضافه کرد: یک سند توسعه دانشگاه‌ آزاد برای هر یک از استان‌های کشور تدوین می‌شود و مسیر حرکت دانشگاه آزاد تعیین می‌شود.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: از طرح‌های فرهنگی دانشگاه آزاد می‌توان به طرح راهبردی سبک زندگی و اجرای طرح مفاخر و مشاهیر، اخلاق حرفه‌ای اشاره کرد.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/بودجه-فرهنگی-دانشگاه-آزاد-10-برابر-شد7.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان