جمعه ۰۹ خرداد ۹۹

برگزاری چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در سطح استانی و ملی

سرپرست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی از آغاز ثبت‌نام چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران از پنجم اسفند ماه در دانشگاه ها و واحدهای جهاد دانشگاهی سراسر کشور خبر داد.

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، مهدی کاظمی خالدی، اظهار داشت: چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با برگزاری مناظره بین فینالیست‌های دوره‌های گذشته صبح روز پنج اسفند ماه افتتاح می‌شود.

وی با بیان این که سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی اولین و تنها برگزار کننده مسابقات مناظره دانشجویی در کشور بوده است، ادامه داد: با  توجه به تجربیات سه دوره گذشته که مسابقات کشوری به صورت متمرکز در تهران برگزار شده بود، مسابقات دوره چهارم به صورت جداگانه در سراسر کشور برگزار می‌شود و مرحله نهایی مسابقات در شهر تهران برپا خواهد شد.

کاظمی افزود: این مسابقات به منظور برگزاری مناظره‌هایی با هدف التزام به اخلاق علمی، پرهیز از ورود به نزاع های غیر علمی در میان نسل جوان و نخبه کشور با اهتمام به روز آمدی و کارآمدی مباحث اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: سازمان دانشجویان ایران در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در نظر دارد تا با انجام این مسابقات زمینه ساز پرورش نسلی دارای«شجاعت نظریه پردازی و مناظره در ضمن وفاداری به اصول و اخلاق و منطق در حوزه و دانشگاه» باشد.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/برگزاری-چهارمین-دوره-مسابقات-ملی-مناظره-دانشجویی-در-سطح-استانی-و-ملی2.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان