چهارشنبه ۰۶ اسفند ۹۹

برگزاری مراسم ازدواج دانشجویی دانشگاه علامه

مراسم جشن ازدواج دانشجویی مزدوجین دانشگاه علامه طباطبائی همراه با سفر زیارتی-آموزشی به مشهد مقدس، 9 الی 11 اردیبهشت ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار می گردد.

به گزارش ایسنا، اکبر آخوندی مدیر اجرایی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: برای برگزاری این مراسم که با سفر زیارتی و آموزشی همراه خواهد بود تا کنون 116 زوج دانشجو ثبت نام نموده اند. وی اضافه کرد: تفاوت برگزاری جشن مزدوجین امسال با سالهای گذشته حضور همزمان زوج های دانشجودر مشهد مقدس است در حالیکه در سالهای گذشته دانشجویان در فواصل زمانی متفاوتی در مشهد مقدس حضور می یافتند.

مدیر اجرایی نهاد دانشگاه در مورد ایاب و ذهاب مزدوجین و زمان پذیرش آنان در محل اسکان پیش بینی شده بیان داشت: ایاب و ذهاب به مشهد مقدس به عهده خود مزدوجین بوده و دانشجویان می بایست از هم اکنون تدارک لازم برای حضور در تاریخ های مشخص شده را اتخاذ نمایند و با توجه به هماهنگی های به عمل آمده زمان دقیق پذیرش ساعت 8 صبح روز نهم اردیبهشت ماه و زمان تحویل اتاق ساعت 12 روز یازدهم اردیبهشت می باشد. وی افزود: مکان دقیق برگزاری مراسم جشن از طریق پیامک به اطلاع دانشجویان رسانده می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه، آخوندی در پایان سخنانش اظهار امیدواری کردکه امیدواریم جشن مزدوجین دانشگاه علامه طباطبایی(ره)، خاطراتی خوش را برای آغاز زندگی مشترک زوج های دانشجو به ارمغان آورد.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/برگزاری-مراسم-ازدواج-دانشجویی-دانشگاه-علامه0.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان