چهارشنبه ۰۶ اسفند ۹۹

انتصاب جدید در دانشگاه محقق اردبیلی

مراسم تودیع و معارفه معاونین سابق و جدید اداری مالی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

به گزارش  ایسنا، مراسم تودیع عبادی معاون اداری مالی سابق دانشگاه و معارفه باقری به عنوان معاون اداری مالی جدید دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

گودرز صادقی سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم تودیع و معارفه معاونین سابق و جدید دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه معاونت اداری و مالی جزء مسئولیت های فرسوده کننده است که گاهی اوقات مستلزم جابه جایی می باشد، افزود : بخش اداری و مالی دانشگاه، شاهرگی برای کل سیستم است و ما باید قانونمند باشیم و به سمتی حرکت کنیم که کارمندان حیثیت و کرامت داشته باشند.

عبادی معاون سابق اداری و مالی دانشگاه محقق اردبیلی نیز گفت : اجرای آیین نامه ها، بهبود وضعیت دریافتی کارمندان، پرداخت ماهانه اضافه کار، به اتمام رساندن پروژه های ناقص عمرانی دانشگاه و ... از مهم ترین کارهایی بود که طی مدت مسئولیت اینجانب برای پیشبرد اهداف دانشگاه انجام گرفته است.

باقری معاون جدید اداری و مالی دانشگاه نیز با اشاره به حدیث « هرگز به آن چیزی که بدست شما می آید خوشحال نباشید و به آنچه از دست می دهید تأسف نخورید.» گفت : این مسئولیت ها موقت و گذرا هستند و تنها چیزی که باقی می ماند خدمتی است که در راستای رضای خداوند باشد.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/انتصاب-جدید-در-دانشگاه-محقق-اردبیلی3.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان