دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۹

امکان صفر شدن پذیرش دانشجو در برخی رشته‌ها

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی گفت: دانشگاه‌ها تا شهریور ۹۴ فرصت دارند برنامه‌های درسی با بیش از ۱۰ سال سابقه را بازنگری کنند و در غیر اینصورت با خطر صفر شدن ظرفیت روبرو می‌شوند.

عبدالرحیم نوه‌ابراهیم مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی در گفت‌وگو با فارس، گفت: با توجه به برنامه‌ریزی وزارت علوم برای بازنگری برنامه‌های درسی، دانشگاه‌ها تا شهریور 94 فرصت دارند که برنامه‌های درسی با بیش از 10 سال سابقه را بازنگری کنند.

وی افزود: دانشگاه‌ها باید برای بازنگری برنامه‌های درسی کمک کنند و کمیته بررسی بازنگری‌ها در وزارت علوم نیز در این موضوع فعالیت می‌کنند.

نوه‌ابراهیم با بیان اینکه برنامه‌های درسی بیش از هزار برنامه است گفت: حدود 600 برنامه داریم که بیش از 10 سال از تدوین آنها می‌گذرد که این برنامه‌ها باید بازنگری شوند و در صورتی که دانشگاه‌ها تا شهریور 94 این برنامه ها را بازنگری نکنند با خطر صفر شدن ظرفیت روبرو می‌شوند.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی گفت: 50 درصد برنامه‌هایی که نیاز به بازنگری دارند در حوزه علوم انسانی هستند و شورای تحول علوم انسانی مسئولیت دارد در این حوزه کمک کنند.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/امکان-صفر-شدن-پذیرش-دانشجو-در-برخی-رشته‌ها4.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان