شنبه ۱۶ اسفند ۹۹

اظهارات رئیس سازمان بسیج دانشجویی درمورد پرونده مهدی هاشمی

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: معتقدم اگر قوه قضاییه در پرونده هاشمی خوب عمل نکند بقیه رفتارش در حوزه‌های دیگر هم زیر سوال می‌رود.

محمد ودود حیدری در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو» در رشت، با بیان اینکه پرونده مهدی هاشمی محکی است برای قوه قضاییه گفت: موضوع وی قریب به دو دهه است که مطرح می باشد.، درست یا غلط مردم می‌دانند این متهم، متهمی است که جرمش به مجرم شدن خیلی نزدیک است.

وی افزود: نگاه مردم این است که این پرونده با ابعادی که دارد در حوزه های مختلف به ویژه بعد اقتصادی، سیاسی و فتنه ۸۸ که موضوع بیشتر پرونده اقتصادی است، به آن رسیدگی شود.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: این پرونده، در واقع پرونده ای است که باید به درستی به آن رسیدگی شود.

حیدری گفت: مردم معتقدند که یا به این پرونده نباید رسیدگی می‌شد یا حالا که ورود شده است، متناسب با ابعاد پرونده، یک رفتار درستی صورت بگیرد.

وی گفت: ضمن اینکه از قوه قضاییه تشکر می‌کنیم برای برخورد با مفاسد از جمله خود پرونده رحیمی، شهرام جزایری، پرونده ۳۰۰۰ میلیاردی زنجانی و غیره، مسیر تداومی حرکتی قوه قضاییه ادامه داشته باشد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: معتقدم اگر قوه قضاییه در پرونده هاشمی خوب عمل نکند بقیه رفتارش در حوزه های دیگر هم زیر سوال می‌رود.

حیدری گفت: توقع مردم یک رسیدگی ویژه به این پرونده است. البته اتهامی که به هاشمی وارد است در حد اتهام است و ما نمی‌خواهیم حتی در حق مهدی هاشمی هم اجحاف شود تا این پرونده با همه ابعادش مثل یک مردم عادی در کشور که پرونده های مختلف در قوه قضائیه با آنها برخورد می‌شود، برخورد شود.

وی گفت: این پرونده آزمون و محک جدی است برای قوه قضاییه.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: امیدواریم هاشمی از این آزمون سربلند بیرون بیاید و سلامت خودش را با صدور حکم مناسب در این پرونده نشان دهد.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/اظهارات-رئیس-سازمان-بسیج-دانشجویی-درمورد-پرونده-مهدی-هاشمی3.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان