چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹

اختصاص یک ترم اضافه سنوات به دانشجویان

معاون دانشجویی دانشگاه تهران گفت: اختصاص اضافه سنوات به دانشجویانی که در رشته های خاص تحصیل می‌کنند از نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۴ اجرایی می‌شود.

حسن به‌نژاد معاون دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌و‌گو با ایلنا، در خصوص جلسه  اخیر با رییس صندوق رفاه دانشجویان برای پیگیری امور مربوط به دانشجویان این دانشگاه گفت: در این جلسه در خصوص کاهش هزینه‌های خوابگاهی دانشجویان و ثابت ماندن هزینه غذای آن‌ها صبحت‌هایی صورت گرفت. البته در این راستا ما خودمان سعی کردیم، تسهیلاتی را برای دانشجویان به وجود آوریم.

وی افزود: همچنین در دانشگاه تصمیم گرفته شد که برای برخی از دانشجویانی که در رشته‌های خاص تحصیل می‌کنند و مدت زمان تحصیل‌ آنها مدت زمان بیشتری را می‌طلبد، با نظر استاد راهنما و با تایید معاونت دانشجویی دانشگاه یک ترم اضافه سنوات به دانشجو تعلق گیرد.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: اختصاص اضافه سنوات به دانشجویان از نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۴ اجرایی می‌شود.

به‌نژاد همچنین در پاسخ به این سوال که این اضافه سنوات شامل چه رشته‌هایی می‌شود، گفت: رشته‌های مهندسی و علوم پایه در اولویت قرار دارند، اما دانشجویان سایر رشته‌ها نیز می‌توانند؛ درخواست دهند و با توجه به شاخصه‌هایی که برای تایید، در نظر گرفته‌ایم، درخواست‌ها بررسی می‌شوند.
منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/اختصاص-یک-ترم-اضافه-سنوات-به-دانشجویان10.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان