دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۹

آغاز مسابقات «دومینو» در دانشگاه امیرکبیر

ششمین دوره مسابقات ملی دومینو امروز در دو بخش دانشجویی و دانش آموزی و با حضور 56 تیم در دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز به کار کرد و تا 19 اسفندماه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، آرش فیضی دبیر ششمین دوره مسابقات ملی دومینو افزود: این مسابقه در دو بخش دانشجویی و دانش آموزی برگزار می شود که در بخش دانشجویی 49 تیم و در بخش دانش آموزی 7 تیم حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: حدود 80 تیم در ششمین دوره مسابقات ملی دومینو ثبت نام کردند که بعد از انجام داوری‌ها و به دلیل محدودیت فضا تنها 56 تیم به این مسابقات دعوت شدند.

دبیر ششمین دوره مسابقات ملی دومینو بیان داشت: در این مسابقات تیم‌ها باید طرح‌های خود را در فضایی به اندازه 20 مترمربع چیدمان کنند و بعد از آن داوری طرح‌ها صورت می‌گیرد.

فیضی بیان داشت: بخش دانشجویی مسابقات دومینو دانشگاه صنعتی امیرکبیر در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه 16، 17، 18 و 19 اسفندماه برگزار می‌شود و مسابقات بخش دانش آموزی نیز بعد از ظهر روز سه شنبه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه موضوع رکود زنی در مسابقات ملی دومینو مطابق با استانداردهای داخلی انجام می‌شود، گفت: در مسابقات امسال برنامه داریم برنامه رکوردزنی با قوانین جهانی داشته باشیم و در صورت موفقیت سال آینده نماینده رکوردهای گینتس در این مسابقات دعوت می‌شود.

دبیر ششمین دوره مسابقات ملی دومینو خاطرنشان کرد: بخشی از این مسابقات جنبه تفریحی دارد اما بخشی از آن نیز براساس ضوابط و استانداردهای داخلی و بین المللی به همت شورای صنفی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

فیضی گفت: در بخش دانشجویی 3 تیم و در بخش دانش آموزی 2 تیم به عنوان برگزیده نهایی انتخاب می‌شوند.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/آغاز-مسابقات-«دومینو»-در-دانشگاه-امیرکبیر4.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان