چهارشنبه ۰۶ اسفند ۹۹

آغاز مرحله دوم هجدهمین مراسم ازدواج دانشجویی

مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت اعلام کرد: مرحله دوم هجدهمین مراسم ازدواج دانشجویی، با ﻗﺮاﺋﺖ پیام مقام معظم رهبری به دانشجویان از امروز ۱۹ فروردین ، در حرم مطهر علی ابن موسی الرضا(ع) آغاز می شود.

به گزارش مهر، حسین جوادی با بیان اینکه این طرح  به میزبانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) برگزار می‌شود، افزود: در  هجدهمین مراسم  ازدواج دانشجویی ، بالغ بر ۲۵ هزار زوج دانشجو از سراسر کشور که تاریخ عقد آنها در بازه زمانی مهرماه ۹۲ تا مهرماه ۹۳ است، شرکت می‌کنند.

وی افزود: در مرحله اول هجدهمین مراسم  ازدواج دانشجویی که از سوم بهمن ماه لغایت ۲۷ اسفندماه ۹۳ برگزار شد، حدود ۱۱ هزار زوج دانشجو در غالب ۱۸ کاروان در این مراسم شرکت کردند.

مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت ادامه داد: در مرحله دوم این طرح نیز که از نوزدهم فروردین لغایت یکم خردادماه سال جاری برگزار خواهد شد ۱۲ هزار زوج دانشجو در غالب ۱۵ کاروان در مشهد مقدس حضور خواهند یافت و از برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی که برای آنها تدارک دیده شده بهره مند خواهند شد، ضمن آنکه برای ۲۵۰۰ زوج دانشجوی خراسانی هم برنامه های ویژه ای تدارک دیده شده است.

وی با اشاره به حضور سه روزه زوج ها در مشهد مقدس افزود: برنامه افتتاحیه کاروان ها در ﺑﺎرﮔﺎه ﻧﻮراﻧﯽ ﺣﻀﺮت ﺛﺎﻣﻦ اﻟﺤﺠﺞ (ع) و ﻗﺮاﺋﺖ پیام مقام معظم رهبری به دانشجویان آغاز و  پس از بهره مندی از ﺳﺨﻨﺮاﻧﯽ اﺳﺎﺗﯿﺪ برجسته دینی از جمله حجج اسلام قرائتی، راشد یزدی و ....  و قرائت جمعی ﻣﯿﺜﺎق ﻧﺎﻣﻪ داﻧﺸﺠﻮﯾﯽ و ذکر توسل به پایان می رسد.

مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت یادآور شد: برگزاری کارگاه های آموزشی در حوزه مهارت های زندگی نیز یکی دیگر از برنامه های مهم این مراسم است که در طی آن اساتید مطرح مسائل خانواده در دو کارگاه جداگانه به بیان تفاوت های بنیادین زن و مرد و بهداشت روابط جنسی می پردازند؛ ضمن آنکه مشاورین مجربی نیز در هتل های محل اسکان زوج ها برای ارائه خدمات مشاوره ای مستقر هستند.

جوادی برگزاری مراسم جشن ازدواج، جلسه پرسش و پاسخ در رابطه با مسائل خانوادگی، مسابقات قرآنی و فرهنگی و اهداء کتاب را از دیگر برنامه های این مراسم اعلام کرد.

منبع:خبرنامه دانشجویان ایران

Link: http://faratarjome.ir/u/news/آغاز-مرحله-دوم-هجدهمین-مراسم-ازدواج-دانشجویی6.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* فراترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی

ورود به سیستم


تماس با پشتیبان